Kedves Versenyzők!
Itt olvashatjátok a Víz Világnap 2019. évi pályázatainak eredményeit:

 

 

Víz-kvíz internetes vetélkedő 2019, első négy helyezés (70 pont felett)
3-6.osztály egyéni

 

 

1. helyezett:

Horváth Gergely (91 pont)
Budapest
Gazdagrét-Törökugrató Ált. Iskola 6.o

 

 

2. helyezett:

Bíró Sándor Gergő (89 pont)
Hajdúszoboszló
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola 5.o.

 

3. helyezettek:

Horváth Dóra (81 pont)
Budapest
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola 4.o

 

Ujlaki Gábor (81 pont
Debrecen
Hatvani István Általános iskola 5.o

 

4. helyezettek:

Nagy Levente 5. osztály (77 pont)
Érd
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola

Németh Gergő 6.o (77 pont)
Orosháza
Eötvös József Katolikus Általános Iskola

 


3.-6. osztály csapat, (70 pont felett)

 

 

1. helyezett

Tündérrózsák csapat, (94 pont)
Tulezi Gréta, Sándor Virág, Vidák Virág, Szücs Boglárka, Németh Fanni

Olaszi

Olaszi Általános Iskola 5.-6.o

 

2. helyezett:

Water Wonder csapat (90 pont)
Alpári Patrik,  Hajnal Zsigmond Ábrahám,  Galacz-Gidófalvy Bendegúz,   Lasztóczi Zora, Szenci Dorottya

4. osztály
Budapest, Lágymányosi Bárdos L. K. T. Ny. Á. I.

 

3. helyezettek

 

Vízlégió csapat
Kletner Zsolt, Urbanics Ferenc, Váradi Balázs 5. osztály (89pont)
Sárisáp
Sárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola

 

Aranyhalak csapat
Katona Dóra, Dévény-Takács Anna 4. osztály (89pont)
Dunakeszi
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola

 

4. helyezett

Búvárok csapat
(Csabai Leila Tímea, Imre Hanga, Kozma Máté,  
Borbás Réka Sára, Al Jurdi Dalaa)4. osztály (88pont)
Budapest
 Lágymányosi Bárdos L.K.T.Ny.Á.I.

 

5. helyezett

Sivatagi Cicák csapat
(Tóth Szófia Holecz Réka) 4.osztály (87 pont)
Dunakeszi
Bárdos Lajos Általános Iskola

 

6. helyezettek

Cápák csapat
(Horsi Bulcsú, Opóczki Anna,
 Dawas Naseem) 4. osztály (84 pont)
Budapest
Lágymányosi Bárdos L. K. T. Ny. Á. I.

 

Sajtos Krumplik csapat
(Chmelik Réka, Markovics Noémi, Markovics Fanni) 5. osztály (84 pont)
Dunakeszi
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános iskola

 


7. helyezett

Víz Varangyok csapat
(Nagy Zsanett,  Haranghy Blanka, Wágner Orsolya,
Groszmann András) 4. osztály (70 pont)
Budapest
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és AMI

 

 

 

7.-12. osztály egyéni, (első 5 helyezett)

 

1.helyezett

 

Szkalonai Lilla 162 pont

 

Pécs, Kodály Zoltán Gimnázium 9.oszt.

 


2.helyezett

 

Lada Levente 158 pont
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium

 


3.helyezett

 

Malkocs Boglárka Ibolya 154pont

 

Gyula Gyulai Római Kat Általános  Iskola és Gimnázium 12.oszt.

 

4.helyezett

 

Rupp Kitti  132 pont

 

Budai Nagy Antal Gimázium Budapest 11.oszt.

 


5.helyezett

 

Újlaki Tamás 128 pont

 

Debrecen   Fazekas Mihály Gimnázium 10.oszt.
 

 

7.-12. osztály csapat, (első 5 helyezett)

 

1. helyezett

Kecskehalak  175 pont

Olaszi Általános Iskola 7.oszt.

Abosi Jázmin
Háberkorn Bálint
Keserű Martin
Katona Zétény
Tóth Dániel

 

2. helyezett

Fotoszíntévesztők 162 pont
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola 7.oszt.

Veszely Mária
Vass Lívia

 

3. helyezett

Csónakosok 157 pont
Bajai Eötvös József Általános Iskola  8.oszt.

Horkics Janka
Kassai Anna
Osztervald Aliz
Szalai Petra Virág

 

4. helyezett
                                                                  
Fáy-sok 154 pont
Salgótarjáni Szakképzési Centrum Fáy András Szakgimnáziuma Szakközépiskolája Szakiskolája és Kollégiuma Bátonyterenye 11.oszt.

Gyura Kira
Mag Henrietta Szilvia
Rácz Tünde
Ábri Zoltán
Roboz Tamás Olivér

 

5.helyezett

Unikornis 111 pont
Budapest   Erzsébet Királyné Szépészeti Szakgimnázium

Farkas Marcella
Györfi Bernadett
Gegő Kitti
Bressel Annabella
Dancs Vivien

 

 

PÁLYÁZATOK

„Gyalogolj velünk” sikeres pályázatai/ sorsolás eredménye

 

Ady 2. a csapat
Budapest XX. Kerület
Ady Endre Általános Iskola

Esztergári Vízibolhák csapat
Nagyesztergár
Ányos Pál Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 5.-6. o

Penészleki generációk csapat
Penészlek 1.2.7.8. osztályos tanulók és az Aktív Nagyik klubja

 

 

Társasjáték pályázat

 

 

1.helyezett

Dream, Sparkle, Shine csapat
(Besey Eszter,  Imre Anna Léna, Sintár Virág,)
Esztergom
Dobó Katalin Gimnázium

 

Különdíj

Cilinderció csapat
Szerbia/Újvidék Zenta
Zenta Emlékiskola 3.c osztály

 

Játékkunyhó különdíjas

 

Vizes Aktivity csapat

 

Ashabere Alexandra Leila, Hegedűs Klaudia
Budapest
XX. Kerületi Ady Endre Általános Iskola 6.b

 

 

Fotópályázat

 

Díjazott: PUXLER ISTVÁN "Piknik" című fotója
Különdíjas: HORVÁTH ANDRÁS "Kagylótemető" című alkotása

 

   Támogatóink:
     
        OVF logo 60px   DM logo 400x800      EGOM logo szines 1HU
 

 

 
    viziterv     pureco logo        bfnp lc        dinpi logo kicsi       logo bgyh        BNPlogo
      
    pilisi parkerdo        KISCELLI     nestle     eventhand     2016 sztaki logo kek